Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Gizlilik ve Güvenlik

Eğer sipariş formunda yada not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürun yine firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 2 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir.

Yada extra nakliye ücreti ödeyerek 2 gün içinde başka bir adrese göndere bilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili telefonla bizimle irtibata geçiniz. Para iadesi mümkün değildir. Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen detayları verilmektedir.

Gönderilen üründen den dolayı ( alıcının ürünü kabulü ile ilgili ) problem çıkması halinde firmamız asla bir şekilde sorumlu değildir. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Direkt bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.

Adresler İle İlgili Gizlilik

Gönderici ve alıcıya ait adres telefon ve herhangi bir informasyon kanun dışı asla bir gerekçe olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Ödeme İle İlgili Bilgiler

Ödemeler mail order siteden ödenen sanal pos ve hesap no larına yapılan ödemelerde hesap numarası ve kart numarası herhangi bir şekilde kayıda alınmaz alınamaz bu işlemlerim tamamı banka tarafından yapılmaktadır ve bütün güvenlik ve ödeme detayları bankaya aittir sistemimizin güvenliği teb bankası tarafınca sağlanmaktadır.

Adrese Teslim
Adrese Teslim
256 bit Güvenlik
256 Bit Güvenlik
Lezzet Garantisi
Lezzet Garantisi
Müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri