Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Teslimat Şartları

Teslimat anında alıcı adreste bulunmaz ise siparişiniz, komşuya, güvenlik görevlisi, var ise apartman görevlisine yada iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. Devlet daireleri, Hastaneler, işyeri teslimatlarında alıcınıza ulaşılamadığı takdirde, teslimatınız alıcınız belirtilerek, iş arkadaşı, resepsiyon, muhaberat yada güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Komşu, güvenlik görevlisi, apartman görevlisi yada iş arkadaşı, siparişi teslim almak istemez ise, sipariş veren bilgilendirilerek, sipariş merkeze geri getirilir. Merkezimizden alınmayan, farklı ya da aynı adrese tekrar yönlendirilmeyen sipariş tutanak ile imha edilir.

Alıcı tarafınca ürün kabul etmez ise, gönderici haberdar edilir. Merkezimizden alınmayan, farklı veya aynı adrese yine yönlendirilmeyen sipariş imha edilir.

Alıcınız teslimat adresinde, yalnız siparişi teslim almaya gelmiyor / gelemiyor ise, söz konusu ürün görevliye, resepsiyona veya iş arkadaşına teslim edilir. Adresteki ilgililerce kabul edilmiyorsa, Sipariş sahibi bilgilendirilir. 20 dakika süre ile teslimat adresinde beklenir ve siparişiniz, merkezimize geri getirilir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, hanımlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, şeklinde özel günlerde meydana getirilen teslimatlar da, teslimatlar saat aralığı olmadan gün içinde teslimat sağlanır.

Üretilmiş siparişiniz, teslimat yönüne göre ortalama 3-4 saat içinde teslim edilir. Kargo aracılığı ile teslim edilecek ürünler, 24-48 saat aralığında kargo ile dağıtımı sağlanır. Özel çalgılarla sevkiyatların süreçleri özel olarak bilgilendirilir.

Adrese Teslim
Adrese Teslim
256 bit Güvenlik
256 Bit Güvenlik
Lezzet Garantisi
Lezzet Garantisi
Müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri