Whatsapp Haritada Biz
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Güvenlik Bandı

Özel Tasarımlı Yeni Yıl Pastası

Ürün Kodu : K1979
25 Kişilik TL
Pastanız kaç kişilik olsun?
*

shipment fast icon Ürün Hazırlanma Süresi : 2 gündür.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz

Özel Tasarımlı Yeni Yıl Pastası sipariş sayfasındasınız

Özel Tasarımlı Yeni Yıl Pastası renk ve şekil değişikliği yapabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi almak isterseniz 05051101409 arayarak veya WhatsApp numaramızdan iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Lezzetli yemekler ile gecenin sonlarına doğru ilerlerken çocuklar için en çok heyecanlı geçen dakikalar Neol Babanın hediyerleri getirdiği dakikalardır. Çocukların bütün yıl istediği ve Yılbaşı gecesi istediği hediyesini beklerken, eğlenceli oyunlar ve zamanlar ile Yeni bir yıla hoşgeldin diyoruz. O eğlenceli dakikalarda farkına varmasak bile zamanın ne kadar çabuk geçtiğini sonradan fark edebiliyoruz. Gecenin sonlarını görünüşü kadar lezzetli ve bir o kadar da ağzınıza layık pasta modellerimizden bir tanesi olan Özel Tasarımlı Yeni Yıl Pastası Yılbaşını hep birlikte kutlayan ailelere özel olarak tasarlanmıştır. 

Bu pasta ile birlikte standart 5 adet mum gönderilmektedir.

Özel Tasarımlı Yeni Yıl Pastası ürününü sadece istanbul bölgesine teslimat yapmaktayız.

Sipariş ettiğiniz pastayı, kendi soğutmalı araçlarımızla zarar verilmeden kendi personelimiz tarafından sipariş verirken belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz.

Sipariş ettiğiniz pasta size teslim edileceği gün sabahı içerisnde imalatı yapılıp hazırlanır. Taze olarak müşterilere gönderilir.

Pastalarımız ve diğer ürünlerimiz Türk Gıda kodeksine uygun hijyenik koşullarda çıplak el değmeden hazırlanmaktadır.

Benzer Pastalar

Adrese Teslim
Adrese Teslim
256 bit Güvenlik
256 Bit Güvenlik
Lezzet Garantisi
Lezzet Garantisi
Müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri