Blog | Oklava Pastanesi

Sevgililere Özel Kart Mesajları

Sevgililere Özel Kart Mesajları Bir gün beklediğiniz, yalnız geçirdiğiniz, sevgisizlik duyduğunuz bütün günleri size unutturacak sevgiliniz ile tanışacaksınız. Derdinize derman olacak. Birlikte bir ömür geçireceğiniz sevgililerinize ya da eşlerinize özel olarak ve sizin sevginize hitap edecek..

Devamını Oku

Kadınlara Yıldönümü İçin Hediye Önerileri

Kadınlara Yıldönümü İçin Hediye Önerileri Yıldönümü evlilikte ve sevgililik sürecinde heyecan uyandıran bir gündür. Çiftlerin ilk yıllarında başlayan bu özel gün, senelerce unutulmadan kutlanmaya devam eder. Yıldönümü kutlaması yaparken pasta kesmek ve hediye vermek adettendir. Eğer sizin de ..

Devamını Oku

Anneler İçin Doğum Günü Hazırlıkları

Anneler İçin Doğum Günü Hazırlıkları Anneler için en güzel doğum gününü yaşatmak birçok evladın hayalleri arasında yer alır. Bizlere bu hayatı bahşeden anneler için en güzel doğum gününü yapmak için gününden önce plan yapmaya başlamak gerekir. Her detayın titizlikle düşünüldüğü doğum günü sür..

Devamını Oku

Taraftarlara Özel Doğum Günü Konsepti

Taraftarlara Özel Doğum Günü Konsepti Taraftarlık insanların en büyük tutkuları arasında yer alır. Çocukluk döneminde başlayan bu tutku, neredeyse hayatın her anına tanıklık eder. Tuttuğu takımın maçı var diye düğün tarihini değiştiren birçok insan var desek yalan söylemiş olmayız. Hal böyle ..

Devamını Oku

Hazır Pandispanyadan Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır?

Hazır Pandispanyadan Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır? Pastanelerde ve marketlerde hazır pandispanyalara denk gelmişsinizdir. Pandispanya ile yapabileceğiniz birçok yaş pasta bulunuyor. Biraz hayal gücü, biraz da yetenek ile sevdiğiniz insanlara doğum günü pastası armağan edebilirsiniz. Peki,..

Devamını Oku

Anneler Günü İçin Güzel Sözler

Anneler Günü İçin Güzel Sözler Mayıs ayının ikinci haftasına denk gelen anneler günü, ülkemizde de coşkuyla kutlanır. Her çocuk, yaşı her ne olursa olsun annesine en güzel sürprizi yapmak için büyük bir heyecan hisseder. Sizler için hazırladığımız anneler günü için güzel sözler arasından beğe..

Devamını Oku

Doğum Günü Pastası Notları

Doğum Günü Pastası Notları Doğum günü pastasına karar verdikten sonra en önemli konular arasında pastanın üzerine yazılacak nota karar vermek yer alır. Doğum günü pastası notları hem duygusal hem de esprili dille yazılabilir. Hangi notu yazacağınıza karar verirken yakınlık derecenizi belirlem..

Devamını Oku

Sevgililere Özel Doğum Günü Mesajları

Sevgililere Özel Doğum Günü Mesajları Her şeyim, kalbim… Hayata gelerek en çok beni mutlu etmişsin. Sen yanımdayken her şey çok güzel. Her şey hayat dolu… Sensiz bir hiçim. Hayatım oldun benim. Kaderim ve ömrüm oldun. Sensiz bir dakikam hiç geçmesin. Beni bir saniye bile bır..

Devamını Oku

Babalar Günü İçin Güzel Sözler

Babalar Günü İçin Güzel Sözler Babanıza verebileceğiniz en güzel armağan manevi olanlardır. Babalar günü için güzel sözler arasından beğendiklerinizi mektup ya da mesajla yazabilir, babanızı mutlu edebilirsiniz. - Hayattaki en büyük şansım olan babam. Sen hayatta olduğun..

Devamını Oku

Babalar Günü İçin Hediye Önerileri

Babalar Günü İçin Hediye Önerileri Babalar gününün yaklaşması ile birlikte hangi hediyeyi alsam derdi herkesin ortak problemi haline gelir. Herkes babasını mutlu etmek ve unutulmaz bir sürpriz yapmak ister. Sizler için hazırladığımız babalar günü hediye önerileri yazımızdan tavsiyeler alabili..

Devamını Oku

Doğum Günü Pasta Siparişi

Doğum Günü Pasta Siparişi Mutlu bir masa etrafında toplanan kalabalık ve “iyi ki doğdun” nidaları eşliğinde sevgi dolu gözlerle bakan insanlar… Bu tablo, her insanın ömründe bir kez olsun yaşadığı ya da yaşamak istediği mutlu edici anlardan bir tanesidir. İnsanlar, sevdikle..

Devamını Oku

Düğün Pastası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Pastası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Düğün günü, her insanın hayatındaki en heyecanlı anlardan bir tanesidir. Her detayın titizlikle hazırlandığı bu özel günde, pasta seçiminde de dikkatli olmak gerekir. Genel olarak düğün pastası, denildiğinde herkesin aklına dikdörtgen şeklinde..

Devamını Oku
 Whatsapp